Yélind
Yélind

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Yélind është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 9 Gusht 2022, Yélind publikon videoklipin "Moment". Kënga vjen e realizuar në bashkëpunim, ku Yll Limani, Fatjon Miftari, Mbresa & Arjan Lekaj kanë realizuar bashkë muzikën, ndërsa për tekstin e kësaj kënge janë kujdesur Arjan Lekaj & Yélind. Videoklipi u prodhua nga Fullmoon Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Fatjon Miftari. Më datë 29 Nëntor 2022, Yélind publikon videoklipin "Sonte". Teksti i këngës u shkrua nga vetë...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0