A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Yella is a singer of Hip-Hop music. Më datë 6 Korrik 2016, Yella publikon videoklipin "I'm Back"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Orianel

Don M1no

Last Daddy

Art

Albo 06

EMG

Diks

Kamikazo

Smart Boy

T Dori


Tags: Yella

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019