Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Produksioni Yjet

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Produksioni Yjet është një produksion shumë i njohur. Produksioni Yjet janë një produksion nga Prishtina. Yjet është një produksion që u mundëso shumë këngëtarëve realizimin e këngëve të ndryshme të këngëtarëve të ndryshëm si: Gena, Mimoza Shkodra, Kaltrina Selimi etj. Në vitin 2013, Produksioni Yjet publikojnë albumin "5 Mega Yjet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Fly Pictures

Manti

Lens Production

Intro Creative

Pixels Production

Sharri

EMF Creative

5 Stars

Fronmedia

Men Media Pictures

Tags: Produksioni Yjet


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet