Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Alidemi

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Vendlindja:
 • Ferizaj 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Austri 
 • Mosha:
 • 24 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Ylber Alidemi është një këngëtar. Ylber Alidemi jeton ne Austri se bashku me familjen e tij. Mirret me muzik hip hop dhe ai don te vazhdoj me kete lloj te muzikes dhe prentendon qe te beje emer ne kete muzike....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Restyle

Sleeper

Arba-G

V-Ag

E.K

Valo

Tossi G

P-Don

Mc'boss

Naixx

Tags: Ylber Alidemi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet