Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylber Aliu & Shqipe Krivenjeva - Nuk E Meriton Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ylber:

Gjithçka përfundoj
kjo ëndër mbaroj
në asnjë menyr
me ty s'bohem mir

Shqipe:

Ti më lutesh kot
jo nuk dua lot
tradhtove njëher
s'më sheh asnjëher

Ylber:

Nuk e meritoj
shpirtin tënd të mjer
e mira e keqja
zbashku asnjëher

Shqipe:

Nuk e meriton
zemrën tim t'shkret
nuk të kthehem kurr
sot e 100 vjet

Ylber:

Njëher për fatin tim
vuaj shpirti im
paska qen e shkruar
t'jetoj i vetmuar

Shqipe:

Më mir e vetmuar
më pak e lenduar
z'dua t'jem me ty
me shum lot në sy

Ref:

Ylber:

Nuk e meritoj
shpirtin tënd të mjer
e mira e keqja
zbashku asnjëher

Shqipe:

Nuk e meriton
zemrën tim t'shkret
nuk të kthehem kurr
sot e 100 vjet


Ky tekst u dërgua nga Dije

Ylber Aliu & Shqipe Krivenjeva - Nuk E Meriton
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk E Meriton".
3. Video është e këngës "Nuk E Meriton", por nuk këndohet nga Ylber Aliu & Shqipe Krivenjeva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylber Aliu:


Komente 0