Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylber Aliu - Nuk T'harroj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk T'harroj".
3. Video është e këngës "Nuk T'harroj", por nuk këndohet nga Ylber Aliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylber Aliu - Nuk T'harroj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/06/2016

2016-06-07T00:17:05+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Nuk T'harroj" kënduar nga Ylber Aliu.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Nuk T'harroj".
Videoklipi nga Ylber Aliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Floriani - Nuk T'harroj

[REF.:]
Nuk t'harroj, nuk t'harroj asnjëher
Nuk të lë, nuk të lë deri sa t'vdes
N'shpirtin tim, n'shpirtin tim ti do t'jesh
Por më vonë oj zemër do e vresh

Asnjëher moj zemër ti s'më thua asnjë fjal
Le të prishet bota si un s'ke me gjet mo djal
As niher moj zemer ti s'më flet mua me t'mir
Veq dije o shpirt për ty do jet shum e vështir

[REF. x2:]
Nuk t'harroj, nuk t'harroj asnjëher
Nuk të lë, nuk të lë deri sa t'vdes
N'shpirtin tim, n'shpirtin tim ti do t'jesh
Por më vonë oj zemër do e vresh

Valki - Nuk T'harroj

Ref X2:
ZEMRA JEM NUK T'HARROJ
JO KURR UNE NUK NDRYSHOJ
JOM QAJ DJALI QE TKOM
DESHT GJITH NISOOJJ
KU DO QE RRI
KA DO QE SHKOJJ
VEQ PER TY MENOJ
QDO NAT POT ENDERROJ

Pe kapi fleten edhe
lapsin, du mi qit do fjal
Edhe pse dora pom
koqitet,zemra mu ka nal
Qdo dit je ka mungon,
mungesen tende e kom vrjet
Pse gjith jom i nervozum
nuk po muj mu kon i qet
Me veten jom pishmon se
me ty une nuk jom
Qdo njeri bon gabim po
dikur i permirson
Veshi jem nuk po t'nin
syni jem nuk pot she
Tmenoj dit e nat sikur
sot sikue dje

Ref X2:
ZEMRA JEM NUK T'HARROJ
JO KURR UNE NUK NDRYSHOJ
JOM QAJ DJALI QE TKOM
DESHT GJITH NISOOJJ
KU DO QE RRI
KA DO QE SHKOJJ
VEQ PER TY MENOJ
QDO NAT POT ENDERROJ

Qa ke hup smun me gjet
ska si un qe tdon tvertet
Kujtimet tona ma tmira
smun i harron ti per jet
Edhe nese munohesh mi fshi
ato prap n'kry tvin
A tkujtohet kur
thojsha fjalen
I LOVE MY QUEEN
Je kon femra ma e mira
qajo qe deshta nkit bot
Për ty bona qa kom mujt
edhe pse ish kon e kot
Dit po shkojn kohen smun me kthy,
akrepat smun mi nal
Veq me mujt me pa edhe 1 her
kejt i kisha fal

Ref X2:
ZEMRA JEM NUK T'HARROJ
JO KURR UNE NUK NDRYSHOJ
JOM QAJ DJALI QE TKOM
DESHT GJITH NISOOJJ
KU DO QE RRI
KA DO QE SHKOJJ
VEQ PER TY MENOJ
QDO NAT POT ENDERROJ

Krejt premtimet qa i
patum bashk ti i ke thy
Po apet po du me mu kthy
se zemra u mshel ndry
Po du une met pa prap
kejt fjalt me ti than nsy
Se kejt bota osht e jemja
bejbe kur jom un me ty
Munona mu kon i qet
dita mshkon ndor me ni flet
Tu shkru per ty me lot pi laj
beso nuk o leht
Tkalumen menoj me harru
un me ty bashk en kllapa
Me ty po du bejbe
e tkalumen me lon mbrapa

Ref X2:
ZEMRA JEM NUK T'HARROJ
JO KURR UNE NUK NDRYSHOJ
JOM QAJ DJALI QE TKOM
DESHT GJITH NISOOJJ
KU DO QE RRI
KA DO QE SHKOJJ
VEQ PER TY MENOJ
QDO NAT POT ENDERROJ

Kingi - Nuk T'harroj

i mbushur plot mllef po du mi ja nis me shkru po du met kallxu sa tkom dasht edhe sat du nonstop jom tuj mendu pse spo mujna mu bashku kur dy zemra qe shum duhen pse duhet mu larguu nuk o problemi njoni tjetrin qe se dojna problemi ma i keq jon familjet tonaa ata spo pranojn qe na dy mu kon bashk jeni t`lidht nfamilje at qik smunesh me dasht i thash prap nasht un me to du mu kon qat qik jom tu e ddasht pa to jeta svazhdon spom intereson qa um ka e qa e kom tash u bo tepper von ksaj lidhje fund mi dhon amo prap se prap kerkujt spo intereson qe un e du ato edhe ajo mu um don veq po kshyrin me na nda tjeter zgjidhje nuk ka e un pe du hala amo skom qka me bo ...

REf 2x : Nuk t`harroj kurr perjet deri sa un te vdes , n`zemren teme ki me mbet edhe n`tonden dua te mbes ...

Sa koh tu kalu dit per dit tu menu shpesh tu i bo nmen planet qysh kem mu martu qysh kishem mujt mu dok na dy kur tbohem prind e qysh mja lon emrin fmis ton kur tlind amo kto menime tash kejt u fundosen mdoket edhe jeta o kam shkon sosem kerkush spom ipka e kerkush nuk pom nimon koka shum shum e vshtir kur diqka nuk perballon sidomos e vshtir per fatin e jetes tem kur tjert tndajn pi femres e ti sun bon sen qikjo pot munojke me qit sen po kupshe me dasht shum ni femer e nfund me tdal e ngjofshmee spaska sen ma e rond se me ty un me u nda e tash ta di vleften se tash nuk tkom mo e kurr mos harro KinGi gjithmon n`zemer tmban edhe neese jom me tjeter ty sun t`zavendson ...

REf 2x : Nuk t`harroj kurr perjet deri sa un te vdes , n`zemren teme ki me mbet edhe n`tonden dua te mbes ...

REf 2x : Nuk t`harroj kurr perjet deri sa un te vdes , n`zemren teme ki me mbet edhe n`tonden dua te mbes ...

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Ylber Aliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet