A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ylber Idrizi - Knaqu Zemer (2011)

Ylber Idrizi - Jeta Vazhdon (2012)

Ylber Idrizi - Live (2013)

Ylber Idrizi - Urime Ditëlindjen (2015)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019