A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylber Osmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  32
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Ylber Osmani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Në vitin 2013, Ylber Osmani publikon albumin "Digju Zemer Digju" Në vitin 2015, Ylber Osmani publikon albumin "Për Ju" Më datë 16 Gusht 2016, Ylber Osmani publikon videoklipin "Simpatike". Në vitin 2016, Ylber Osmani publikon albumin "Boll E Mire" Më datë 22 Nëntor 2016, Ylber Osmani publikon videoklipin "Pa Dashni". Muzika e këngës u punua nga Fatmir Muja, Nexhat Mujovi (Wirusi), teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Kuku (2017)

Boll E Mire (2016)

Për Ju (2015)

Digju Zemer Digju (2013)

Turbo Tallava

Do Ta Kallim

Hajt, Hajt Njeher M'shiko

Nusja Jone Amerikane


» Dërgo Një Këngë »

Pa Dashni
Ndalo
Du Me Shpirt
Shoqni Pa Dashni
Kuku
Dashni E Ndaluar
Simpatike
Dashni Speciale


Artistë Të Ngjashëm:

Avdyl Mziu

Faton Rugova

Florim Gega

Valon Berisha

Fikret Dauti

Aziz Murati

Barooti

Alidema

Korab Jetishi

Met Sadiku


Tags: Ylber Osmani, Ylber, Ylberi

Ylber Osmani në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019