Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  248
BIOGRAFIA: Yll Demaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Dhjetor 2012, Yll Demaj merr pjesë në Fest Nota e Artë 2012 me këngën "Te Kerkoj". Më datë 1 Korrik 2010, Ylli Demaj publikon videoklipin "Lamtumir", në bashkëpunim me Dj Addi. Në vitin 2010, Yll Demaj publikon albumin "Dasma Jonë" Në vitin 2011, Yll Demaj publikon albumin "Ani Ani Shko" Në vitin 2011, Yll Demaj publikon albumin "Ty Te Dua Xhan" Më datë 25 Prill 2012, Yll Demaj publikon videoklipin "Maturant Po Na Thojne". Më...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

5 🔥

A Bahet Mire (2019)

★★★★★

Hajde Nuse (2018)

★★★☆☆

Redbull Me Vodka (2017)

★★★★★

Live 2017 (2017)

★★★★★

Princesha (2016)

★★★★★

Lena Lena (2013)

★★★★★

Hajde Hajde Te Vallzojme (2012)

★★★★★

Ani Ani Shko (2011)

☆☆☆☆

Ty Te Dua Xhan (2011)

★★★★★

Dasma Jonë (2010)

★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Yll Demaj, Ylli Demaj, Ylli

Komente 5