Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Demaj - Lamtumir (Feat. Dj Addi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Degjova sot po shkon nuse
Dhe je vesh me vello te bardhe
Para shtepise tende jam
Dashuria ime e pare

Degjova sot po shkon nuse
Kam me te thene lamtumire
Para shtepise tende jam
O une mos qofsha me mire

Ref...
O lamtumire
Lamtumire pergjithmone
Nuse tjetrit
Nuse tjetrit sot po i shkon x2

O sa veshtire
Sa veshtire e sa gazep
Para syve
Kaloi nusja dhe s'me flet

Degjova sot po shkon nuse
Dhe je vesh me vello te bardhe
Pse me shikon e s'me flet
Dashuria ime e pare

Degjova sot po shkon nuse
Para deres te kam ardhe
A s'te erdhi keq per mua
Tjetrit zemren me ja fale

Ref...
O lamtumire
Lamtumire pergjithmone
Nuse tjetrit
Nuse tjetrit sot po i shkon x2

O sa veshtire
Sa veshtire e sa gazep
Para syve
Kaloi nusja dhe s'me flet

...

Ref...
O lamtumire
Lamtumire pergjithmone
Nuse tjetrit
Nuse tjetrit sot po i shkon x2

O sa veshtire
Sa veshtire e sa gazep
Para syve
Kaloi nusja dhe s'me flet


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Yll Demaj
Publikimi: 01/07/2010


Ylli Demaj - Lamtumir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumir".
3. Video është e këngës "Lamtumir", por nuk këndohet nga Ylli Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yll Demaj:


Komente 0