Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Demaj - Oj Kosovë Oj Nëna Ime Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  25

TI MALLI I GURBETQARVE
TI JE TOKA E TE PAREVE
TI JE ZEMRA E SHQIPTARVE
KUQ E ZI ZEMER ZEMER ZEMER TI

EJA LUAJ KOSOVARE
MOJ E BUKUR SHQIPETARE
SONTE MOS E NDALNI VALLEN KUQ E ZI
ZEMER ZEMER ZEMER TI

REF 2X
OJ KOSOVO OJ NANA IME
NDONSE JAM I MERGUAR
DASHNIN TANE ZEMRA
KURR SKAM ME HARRUAR

TI MALLI I GURBETQARVE
TI JE TOKA E TE PAREVE
TI JE ZEMRA E SHQIPTARVE
KUQ E ZI ZEMER ZEMER ZEMER TI

EJA LUAJ KOSOVARE
MOJ E BUKUR SHQIPETARE
SONTE MOS E NDALNI VALLEN KUQ E ZI
ZEMER ZEMER ZEMER TI

REF 4X
OJ KOSOVO OJ NANA IME
NDONSE JAM I MERGUAR
DASHNIN TANE ZEMRA
KURR SKAM ME HARRUAR


Ky tekst u dërgua nga  leli2013Yll Demaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 11/02/2014


Yll Demaj - Oj Kosovë Oj Nëna Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Kosovë Oj Nëna Ime".
3. Video është e këngës "Oj Kosovë Oj Nëna Ime", por nuk këndohet nga Yll Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Yll Demaj:


Komente 0