Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Demaj - Nafaka Jeme Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A e din ku bohet mirë sonte po shkojna sonte du krej me i thirr do ta shkrumoja
kallxom ku kallet krejt tja qesim flaken
sonte po tekallxoj drejt festojna nafaken
Oj nafaka jem hajde moj dashni oj nafaka
jetes lumi un per ty Oj nafaka jem sonte te jap fjal asniher me tjera kurr mo ska me dal
O hajde zemra jem sonte po dalim se tekam per qefen tem ty krej ti fali e thirri krejt shoqnin o kret haverat prej sonte mos tanin si kshyri tjerat
Oj nafaka jem hajde moj dashni oj nafaka jetes lumi un per ty oj nafaka jem sonte te jap fjal asniher me tjera kurr ska me dal


Ky tekst u dërgua nga Rrezart kekaYll Demaj
Publikimi: 27/07/2019


Yll Demaj - Nafaka Jeme
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nafaka Jeme".
3. Video është e këngës "Nafaka Jeme", por nuk këndohet nga Yll Demaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yll Demaj:


Komente 0