A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yll Sufaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Yll Sufaj është një këngëtar i njohur. Më datë 10 Shtator 2019, Ylli Sufaj & Lisa Bujaj publikojnë videoklipin "Pash Njata Dy Sy"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Kacho

Burim Kastrati

Viagra

Nusran Fera

Genti

Alban Emiri

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Breaker G

Orhan Zeneli

Xhelal Xheladini


Tags: Yll Sufaj, Ylli Sufaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019