Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Sufaj - Nene Tereza  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/09/2014

2014-09-24T18:48:55+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nene Tereza" kënduar nga Yll Sufaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Yll Sufaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Nikollë Nikprelaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kush je ti moj zemergjane
Pse te thrret krejt bota nane
Sa krahe pate ka i hodhe
E kurr su nale e kurr su lodhe

Ref:
Gonxhe motra Gonxhe bija Gonxhe moj Nane
Dore e shtrime kah vorfnia Gonxhe moj Nane
Neper shekuj neper breza
Nane mbi nana Nane Tereza Gonxhe moj Nane. x2

Cila dore ne djep te rriti
Cila dere ne bote te qiti
Njajo voter e urtise
Shpirti i madh i Shqiptarise

Ref: x2Më Shumë Këngë Nga Yll Sufaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet