A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylldrit Jakupaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  23
  • Origin:
  • Gjakovë 
  • Age:
  • 30
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Ylldrit Jakupaj is a singer of Hip-Hop music. Ylldrit Jakupaj me muzikë ka filluar të merret qysh prej moshës 15 vjeçare. Kënga e tij e par ka qenë "Une Po Vi" në kët këng Ylldriti e prezentonë vetveten, gjatë gjithë kësaj perjudhe ka bërë mbi 150 këngë. Disa të publikuara disa të pa publikuara, shquhet dhe vlersohet shumë si tekstshkrues mjaft i mirë. Të paktën kështu e vlersojnë adhuruesit e hip hop-it ata të cilt e njohin, sepse në tekstet e Ylldritit secili mund ta gjej veten. Ylldrit Ja...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

KOG

Tuzhi-G

Mr.Don

Great

Big L

Bash

V-I-Z-I

Chambeh

Az-M

Nde-Rim


Tags: Ylldrit Jakupaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019