A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ylli Baka - Fllad Jugu

Ylli Baka - 2010

Ylli Baka - Rruge E Mbare

Ylli Baka - Kenget E Vendit Tim

Ylli Baka - Ku Ka Rrjedhur Do Pikoje

Ylli Baka - Mall Nga Larg Vol. 1

Ylli Baka - Mall Nga Larg Vol. 2

Ylli Baka - Rruget E Fatit (2012)

Ylli Baka - Live (2013)

Ylli Baka - Kenga Mjalt I Dashurise (2015)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019