A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylli Behluli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Mushtisht 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Ylli Behluli është një autor këngësh dhe këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava. Ai eshte nga Mushtishti vendi i bilbilave dhe shihet si pasardhes i bilbilave pasi eshte artist qe ka ne gjak muziken popullore dhe folklorike. Eshte pjese e labelit BMusic. Më datë 10 Nëntor 2018, Ylli Behluli publikon videoklipin "Lutu Ti". Muzika e këngës u punua nga Egzon Bajraliu, ndërsa teksti u shkrua nga Suzana Fazliu....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Lutu Ti

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Dr.Ree

Fisnik Fetahu

Ylli Gexha

Nori

Tikki Goldd

Mc Qlira

Ibro

E.K

Dion

Faton Morina


Tags: Ylli Behluli, Yllnor Behluli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019