Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Behluli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  38
 • Emri i Vërtetë:
 • Yllnor Behluli
 • Vendlindja:
 • Mushtisht 
 • Mosha:
 • 19 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Ylli Behluli është një autor këngësh dhe këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Ai eshte nga Mushtishti vendi i bilbilave dhe shihet si pasardhes i bilbilave pasi eshte artist qe ka ne gjak muziken popullore dhe folklorike. Eshte pjese e labelit BMusic. Më datë 10 Nëntor 2018, Ylli Behluli publikon videoklipin "Lutu Ti". Muzika e këngës u punua nga Egzon Bajraliu, ndërsa teksti u shkrua nga Suzana Fazliu. Më datë 2 Nëntor 2019, Ylli Behluli publikon videoklipin "Pa Mëshirë". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Komente

1 🔥

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Ylli Behluli, Yllnor Behluli

Komente 1