Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Behluli - Lamtumirë Kosovë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ka Po Shkoni Oj Rini
Në Gurbet Me Gra e Fmij
Nën Kosova Po Ju Thret
Atje Bukua Ska Lezet

Nën Kosova Poju Thret
Atje Buka Ska Lezet

Ah Moj Toke T'parve Temi
Unë Po Bohem Gurbet Tegji
Aqfar Fati Paskam Pat
Me Jetu N'rrug Dunjas

Refren...
Lamtumir Kosova Jem Une
Shkova Tjeter Vend
N'gurbet Erdha Spata Qare
M'ka Shti Zori Për Idare

Miqë Shoke Familjar Për
Ju Malli Kamem Marr Për
Gjamie Per Ezan E Iftara Ramazan

Refren...
Lamtumir Kosova Jem
Une Shkova Tjeter Vend
N'gurbet Erdha Spata Qare
M'kashti Zori Per Idare
Ylli Behluli
Publikimi: 23/10/2020
Orkestrimi: Egzon Bajraliu


Ylli Behluli - Lamtumirë Kosovë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumirë Kosovë".
3. Video është e këngës "Lamtumirë Kosovë", por nuk këndohet nga Ylli Behluli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylli Behluli:


Komente 0