Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ylli Çiftja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Ylli Çiftja është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Në Dhjetor 1977, Adriana Ceka & Ylli Çiftja marrin pjesë në Festivali i 16-të në RTSH me këngën "Sa Lule Çel Pranvera". Në Dhjetor 1978, Ylli Çiftja merr pjesë në Festivali i 17-të në RTSH me këngën "Shoke Te Pandare"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kristaq Lena

Kastriot Ago

Aranit Kola

Laurin Dezdari

Petrit Dobjani

Sazan Mecani

Romeo Zeqollari

Gëzim Shkreli

Sotir Afezolli

Spiro Katundi

Tags: Ylli Çiftja


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet