Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ylli Ismaili - Ndalu Pak Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Ndalu pak, moj flokë prerë
Gushe sa te ti marr erë

Ndalu ti, moj vetull zezë
Mos me le kështu të ndjej
2x

Ndal o me ngadalë
Ndal o moj se kam një fjal
Ndal o më ngadalë
Se jam djalë dhe nuk jam plak
2x

Gjumi i natës nuk më merr
Ta kërkoj o vend më vend

Një zog mali më rrëmbenën
Shko në kru do ta gjesh
2x

Ndal o me ngadalë
Ndal o moj se kam një fjal
Ndal o më ngadalë
Se jam djalë dhe nuk jam plak

Ndal o me ngadalë
Ndal o moj të them një fjal
Ndal o më ngadalë
Se jam djal dhe nuk jam plak

Ndal o me ngadalë
Ndal o moj se kam një fjal
Ndal o më ngadalë
Se jam djalë dhe nuk jam plak
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Ylli Ismaili
Publikimi: 02/05/2014
Muzika: Vullnet Ibraimi
Video Produksioni: Zati Production
Teksti: Loni Ajazi


Ylli Ismaili - Ndalu Pak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndalu Pak".
3. Video është e këngës "Ndalu Pak", por nuk këndohet nga Ylli Ismaili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ylli Ismaili:


Komente 0