Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yll Limani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  992
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Yll Limani është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Yll Limani u be i njohur per publikun e gjere pas paraqitjes se tij dhe suksesit ne edicionin e pare te reality talent show "The Voice of Albania" ne nentore 2011. "Vendosa te vij tek The Voice sepse mendoj se eshte nje menyre shume e mire per te shprehur ate qe di te bej me se miri dhe se dyti, t'ua vertetoj te kunderten atyre qe dyshuan ne mua" - shprehet Ylli me rastin e vendimit per te qene pjese e ketij talent show. Deshiren per te kenduar t...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

38 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (87)

15
17
21
4
15
20
28
34
23
13
25
35
29
32
35
31
20
29
25
28

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Lind Islami

Egzon Pireci

Petrit Geci

Gzim Ukiqi

Gëzim Gashi

NORD (Rinor Durmishaj)

Albatrit Muqiqi

Red Bloody

Vali Kuqi

Qendrim Pllana

Tags: Yll Limani, Ylli Limani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet