A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylli Trokitës

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Age:
  • 34
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Ylli Trokitës is a popular singer of Hip-Hop music. Adem Ramadani i njohur me emrin Ylli Trokitës është këngëtar shqiptar i muzikës Hip-Hop, drejtor i shtëpisë artistike "albaSTARs", CEO i NesMedia, drejtor i revistes "HipHopKultura" dhe drejtor i festivalit "HipHopFest". Në vitin 2002 filloi me disa shokë të kontribonte për këtë kulturë dhe morri pseudonomin “Ylli Trokitës”, fjalë për të cilën lexoi në Kur’an, që ka kuptimin e një ylli ndriques i cili paraqitet në ditën e fundit të jetës në to...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Eki

Merytoni

Rascom

Overlord

Rrufeja

Monny

ZeeroMan

Anonimos

B52

Liberian Selimi


Tags: Ylli Trokitës, Adem Ramadani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019