A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  7
BIOGRAFIA: Ylli Valla is a popular songwriter. Ylli Valla (Grupi Aurora) ligjëron në Kolegjin ISPE, përveç kësaj ai punon edhe në Ministrinë e Pushtetit Lokal....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Sokol Vulaj

Nazmi Sfishta

Klodi Shehu

Alfred Capaliku

Artan Mezini (Arti Rec)

Sezgin Curi

Ardit Roshi

Marsel Gunga

Armand Trebicka

Fabian Asllani


Tags: Ylli Valla, Aurora

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019