A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ylli Zeqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.9 / Votuan:  9
  • Vendlindja:
  • Permet 
  • Mosha:
  • 80 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Ylli Zeqiri është një këngëtar i njohur. YLLI ZEQIRI ka lindur ne qytetin e PERMETIT dhe fillimisht pregatitet si klarinetist ne banden e marines per 4 vjet. Me vone vazhdoi studimet ne liceun J.Misja Tirane. Ka punuar si mesues muzike dhe me vone shef muzike dhe drejtor i qendres kulturore te femijeve Permet. Mbas kesaj u emerua shef muzike i shtepise se kultures po ne Permet. Ka qene udheheqes artistik i disa festivaleve folklorike dhe i asambleve per femije e te rritur. Puna e tij es...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ferdinant Bjanku

Julian Lekocaj

Pellumb Katroshi

Gjergj Hila

Tani (Artan Shqadha)

Erti Hizmo

Albert Tafani

Lirio Nushi

Ramiz Kovaçi

Gentjan Dema


Tags: Ylli Zeqiri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019