Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Yllka Berisha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  39
Yllka Berisha është një këngëtare e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fortesa Citaku

Eris Hoxha

Gentiana Bujupi

Herolinda Bucaliu

Nevila Qesko

Arta Zeqiraj

Suada

Sevi

Ledi (F)

Stela Brahimllari

Tags: Yllka Berisha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet