A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Yllka Berisha - I Mbaj Mend


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/12/2008

2008-12-15T23:39:32

I mbaj mend un ata sy
I mbaj mend kur isha me ty
I mbaj mend un ato fjal
Te dua me thoshe e embel si mjalt
I mbaj mend un buzt e tua
I mbaj mend kur me thoshe Te dua
Te dua me thoshe edhe ti mu
por ike tash me ke harru
i mbaj mend un dit e mira
dit e mira tona qe u bene tveshtira
i mbaj mend ato dit qe kan shku
kan kalu e tash jon harru
Kam besu me ne te dy hmm
dhe ta fala jeten ty hmm
asnjeher nuk kam besu hmm
qe paske pas mem tradhtu
kete gje sa e vertetova
von kuptova se gabova
mendova qe me deshte ti mu
ku je tash qe me ke lendu
I mbaj mend un takimin e par
i mbaj mend pasi jemi ndar
i mbaj mend at perqafim
rri me thojshe deri ne agim
i mbaj mend un buzt e tua
qe me flisnin naten mua
embel me flisnin sikur mjalte
nga dashuria jon shum e zjarrte
i mbaj mend un duart tua
ato duar qe me ledhatojshin mua
zjarri u shua mbeti vetem hi
prap ket nate sonte bie shi
kam besu me ne te dy hmm
dhe ta fala jeten ty hmm
asnjeher nuk kam besu hmm
qe paske pas mem tradhtu
kete gje sa e vertetova
von kuptova se gabova
mendova qe me deshte ti mu
ku je tash qe me ke lendu(2x)


Ky tekst u dërgua nga  blerina


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019