Yllka Kuqi

Yllka Kuqi: “Unë Besoj Në Zot”

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[06-05-2014]
Këngëtarja shqiptare, Yllka Kuqi, duket se është një praktikuese e devotshme e fesë islame.

Krijuesja e disa këngëve të suksesshme pavarësisht angazhimeve të shumta, duket se gjen kohë të mjaftueshme për të praktikuar ritet fetare të islamit.

Ajo ka shkruar në profilin e saj në Facebook “Unë besoj në Zot”, duke aluduar se praktikon fenë islame.

E veçanta e gjithë kësaj është se Yllka është parë e mbuluar në fotografinë e publikuar nga vetë ajo.

Yllka Kuqi njihet si këngëtare që ka tentuar të arrijë majat e suksesit me vlera, dhe jo duke u zhveshur e me gjeste provokative.
 (Telegrafi)

Yllka Kuqi: “Unë Besoj Në Zot”


Komente 0