Yllka Kuqi

Yllka Kuqi Zhgënjen

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[05-02-2015]
Prej vitesh jemi mësuar ta shohim të rregulluar deri në detajet më të imta. Yllka, që në fillimet e saj ishte aq modeste, dalë ngadalë u bë njëra nga këngëtaret më të kuruara.

Me fustana glamuroz, grim perfekt, modele flokësh interesante...Kështu po shfaqet Yllka Kuqi në shumë paraqitje publike.

Ndërkohë, në jetën private këngëtarja pëlqen të shfaqet natyrale. Por, natyraliteti i saj zhgënjen.
Shikoni Yllken me dhe pa grim.
 (Indeksonline)

Yllka Kuqi Zhgënjen


Komente 0