Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Kuqi - Mos Me Te Keq Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


PSE TI NUK MË DO
ME TE KEQ JO
UN TE DUA
E TI JO

ref/2
MOS ME TE KEQ MORE DJALOSH
SE TE UN DO TE KTHEHESH TI'
TE PREMTOJ SE KUR TE KTHESH
TI KUR NUK DO TME GJESH

SHKO ME TJETREN VAJZ
E UNE SE VUAJ NATEN
ASPAK STI NTERESOJN
UN PO VUAJ E TI KANQESH


Ky tekst u dërgua nga myna


Nuk kemi video për këtë këngë.


Yllka Kuqi
Publikimi: 10/01/2013


Yllka Kuqi - Mos Me Te Keq
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Te Keq".
3. Video është e këngës "Mos Me Te Keq", por nuk këndohet nga Yllka Kuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yllka Kuqi:


Komente 0