Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Kuqi - E Kujtoj At Takim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

asgje nuk me ka mbetur te gjitha i humba dashuria dhe gezimi u zhduken per mua

ref 2

e kujtoj un a takim me lotet e dashuris e kujtoj at perqafim qe ma dhurove ti 2 ref

asgje nuk me ke mbetur tani te gjitha i humba dashuria dhe gezimi u zhduken per muaa

ref 2

e kujtoj un at takim me lotet e dashuris e kujtoj at perqafim qe ma dhurovee ti

2 ref


Ky tekst u dërgua nga BertinaYllka Kuqi
Publikimi: 13/04/2014


Yllka Kuqi - E Kujtoj At Takim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kujtoj At Takim".
3. Video është e këngës "E Kujtoj At Takim", por nuk këndohet nga Yllka Kuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Yllka Kuqi:


Komente 0