Më mbaj mend (për 1 muaj)


Yllka Kuqi - Mashup 2021
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mashup 2021".
3. Video është e këngës "Mashup 2021", por nuk këndohet nga Yllka Kuqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Yllka Kuqi - Mashup 2021 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Orkestrimi:

Drinor Zymberi

Komente

Asnjë Koment

23/01/2021

2021-01-23T16:00:13+01:00

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Mashup 2021" kënduar nga Yllka Kuqi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Mashup 2021".

Ky tekst është kërkuar 5 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
5

DËRGO TEKSTIN

Orkestrimi: Drinor Zymberi
1. Kanagjegji - Adelina Ismajli
2. Moj Lulije - Popullore
3. Qeqe - Tayna
4. Mi Dhe Flake - Bujar Qamili
5. Shukarije
6. Sheqer - Kaos
7. Na Vjen Dita Edhe Neve - Sinan Vllasaliu
Më Shumë Këngë Nga Yllka Kuqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë