Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Yllka Rexha - Zogu Shtegtar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/06/2002

2002-06-01T00:00:00

Pjesëmarrëse në

PoliFest Kids 2002
Dritarja ime me tregon
Se dielli lind ne horizont
E une do zgjohem plot gezim
Sot do kthehem ne vendin tim

Dhe do te mbushet zemra ime
Plot me gaz e me hare
E do te shkoj ne fluturim
Lart ne qiell permbi re

Atje do te ngre te ardhmen time
Fole do kemi te gjithe prore
Atje do te ruaj çdo kujtim
Te botes sone femijenore

Ref...x2
Hapi krahet e me prit
Se do te vij une sa me pare
Do te kthehem per tek ti
Porsi zogu shtegetar

Dritarja ime me tregon
Se dielli lind ne horizont
E une do zgjohem plot gezim
Sot do kthehem ne vendin tim

Dhe do te mbushet zemra ime
Plot me gaz e me hare
E do te shkoj ne fluturim
Lart ne qiell permbi re

Atje do te ngre te ardhmen time
Fole do kemi te gjithe prore
Atje do te ruaj çdo kujtim
Te botes sone femijenore

Ref...x2
Hapi krahet e me prit
Se do te vij une sa me pare
Do te kthehem per tek ti
Porsi zogu shtegetar


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi