Yllyrian

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Yllyrian është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 23 Gusht 2018, Yllyrian publikon videoklipin "Baretta / Paret". Më datë 23 Mars 2019, Yllyrian publikon videoklipin "Kush T'gjujti". Më datë 9 Maj 2019, Yllyrian publikon videoklipin "T'mdhaj", në bashkëpunim me Rrok. Produksioni audio u realizua nga Flow. Më datë 5 Tetor 2019, Yllyrian publikon videoklipin "Sun E Kap"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Black-Eagle

Underground Mc

Dibrano Albsick

Berato

Art

Emii

MMG Babloki

Luxhi

Don Ghetto

Don M1no


Tags: Yllyrian

Krijo Një Kartolinë