Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ylmize Tafallari - Vellau Jone Top Sheqer I Embel

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vellau Jone Top Sheqer I Embel".
3. Video është e këngës "Vellau Jone Top Sheqer I Embel", por nuk këndohet nga Ylmize Tafallari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylmize Tafallari - Vellau Jone Top Sheqer I Embel  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2013

2013-11-30T23:00:00+00:00ani vellau jone i embel
top sheqer i embel o e o
top sheqer i embel o

vish tirqit me gajtana
po te ban nena dhander o e o
po te ban nena dhander o

kur vjen nana cak ne der
cilma nuse deren o e o
cilma nuse deren o

ma ka zane ma te mirin gjumi
flen i bukuri gush pellumbi
deren sun ta celi o e o
po fle top sheqeri

II
ani vellau jone i embel
top sheqer i embel o e o
top sheqer i embel o

vish tirqit me gajtana
po te bajn motrat dhander o e o
po te bajn motrat dhander o

kur t´vijn motrat cak ne der
cile nuse deren o e o
cile nuse deren o

ma ka zane ma te mirin gjumi
flen i bukuri gush pellumbi
deren sun ta celi o e o
po fle top sheqeri


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Ylmize Tafallari:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet