Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ylmize Tafallari - Moj E Mira

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Mira".
3. Video është e këngës "Moj E Mira", por nuk këndohet nga Ylmize Tafallari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ylmize Tafallari - Moj E Mira  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

09/05/2014

2014-05-09T16:30:44+00:00e vllau jon e o
ma i mire se krejte e
e moj e mire o
qysh ja morre ment e

e vllau jon e o
ma i mire se krejte e
e moj e mire o
qysh ja morre ment e

e une sja morra
ja murr perendia
tuj fol e tuj qesh
filloj dashunia

e une sja morra
ja murr perendia
tuj fol e tuj qesh
filloj dashunia

II
e vllu jon e o
ma i mire ner shok e
e moj e mire
oj zemren ja morre

e vllu jon e o
ma i mire ner shok e
e moj e mire
oj zemren ja morre

e une sja morra
ma dhuroj aj vet
besen ja kam dhane o
do ta due per jet

e une sja morra
ma dhuroj aj vet
besen ja kam dhane o
do ta due per jet


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Ylmize Tafallari:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet