A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ymer Bajrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  22
BIOGRAFIA: Ymer Bajrami është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Në vitin 2012, Ymer Bajrami publikon albumin "Turbo Tallava" Më datë 24 Dhjetor 2013, Aida Cara & Ymer Bajrami publikojnë videoklipin "Vec Nje Here Ne Jete". Muzika e këngës u punua nga Besim Bunjaku, teksti u shkrua nga Besim Bunjaku. Videoklipi u prodhua nga Musical. Në vitin 2013, Ymer Bajrami publikon albumin "Ymer Bajrami & Grupi Kristal" Në vitin 2014, Flora Gashi, Ymer Bajramin & Lendita Selimi publikojnë albumin "Ah Dashni" Më...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Live 2018 (2018)

Per Dasmen Tuaj (2017)

Dashnija Jeme (2016)

Ah Dashni (2014)

Ymer Bajrami & Grupi Kristal (2013)

Turbo Tallava (2012)


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Ahmet Mehmeti

Ruzhdi Durmishi

Qamil Hondozi

Astrit Zikolli

Bekim Kumanova

Florimi

Fani (M)

Bashkim Spahiu

Bimi Mustafa

Muhamet Sejdiu


Tags: Ymer Bajrami

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019