Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ymer Bajrami - Qohuni Djema Shalone Atin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Qohi djema shaloni atin
Besa atin e kam shalue
(Cili djal o po vjeno me mue) x2

Cili djal o po vjeno me mue
Po thot rrema po vi une
(Ja pret mstafa maj par o jam une) x2

O mustaf o mustafo kadia
Fort pot shifet o burrenia
(Me qit nprit o apo vjeno shoqnia) x2

.....


Ky tekst u dërgua nga Betim krasniqi

Ymer Bajrami - Qohuni Djema Shalone Atin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qohuni Djema Shalone Atin".
3. Video është e këngës "Qohuni Djema Shalone Atin", por nuk këndohet nga Ymer Bajrami.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ymer Bajrami:


Komente 0