Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Korçe 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Ymer Nurka është një poet.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo një thënie »

» Dërgo një poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Denis Toçilla

Lulzim Kalaj

Samed Hoxhaj

Leonard Mrishaj

Agron Tufa

Besart Ramiz Tafaj

Ilir Koro

Roelio Pane

Klevis Maliqi

Kristi Bakiasi

Tags: Ymer Nurka


Komente mbi këtë artist