Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Ymerli Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Ymerli Krasniqi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe tallava. Më datë 11 Prill 2012, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "Pse O Shpirt". Më datë 6 Janar 2015, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "Ti Je Diamant". Më datë 15 Maj 2015, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "Dridhe Dridhe Zemer". Më datë 4 Prill 2016, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "A Bombi". Më datë 7 Shtator 2016, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin "Unikate". Më datë 25 Tetor 2016, Ymerli Krasniqi publikon videoklipin ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Tan Tirona

Xhimi

Albert Gashi

Nijazi Boneshta

Orhan Ademi

Eri Qerimi

Fidani Vogel

Turab Hajolli

Reni Elbasanit

Florian Krasniqi


Tags: Ymerli Krasniqi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet