Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ymerli Krasniqi - A Bombi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref:
Sonte du me dal ejj
hej baby krejt kom me ti fal ej
Sdu me ni as ni fjal ejj
Vet na e kena lon kena lon

2x
Qysh pom shikon ti
po don ti
ej hajde rrina bashk
nuk ka tjeter si ti
sonte ne ket club
Pom pelqen ti a pe vren
tjeter kush si ti sum nxejn
du me dit ti qa menon
a po dooonn

Ref:
Sonte du me dal ejj
hej baby krejt kom me ti fal ej
Sdu me ni as ni fjal ejj
Vet na e kena lon kena lon

Qysh pom shikon ti...


Ymerli Krasniqi - A Bombi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Bombi".
3. Video është e këngës "A Bombi", por nuk këndohet nga Ymerli Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ymerli Krasniqi:


Komente 0