Më mbaj mend (për 1 muaj)

Young Don - Bashk  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

04/01/2019

2019-01-04T15:20:49+00:00Mthot sonte jemi bashk
Edhe nata esht e gjat
Kam me e cu atje ku ajo don
Ku ndihet lart e me lart

Kur tprek un ty jam si magnet
Trupat tan terhiqen leht
Ajo vdes kur un po e prek
Ty tpelqen kur i jap shpejt e shpejt

Yah ajo po lun per mu
Don me kon pran meje kudo qe kam me shku
Jo sjena dy po jena 1 nese je tu e shiku
Cuz my bad gyal is mine edhe kena tnjejtin tru

Nese jam posht padyshim dhe ajo esht posht
Nese jam lart dihet qe shum lart osht
Shes my beauty lady beauty shake it
Kshuqe sonte coje nalt bohu so crazy

Chorus
Wo wo kur na jena bashk sun na ndajin
Wo wo urrejte kan plot po i lejm te qajn
Mfolin per shum gjona po dot sun i ngjoj
Se tju kisha ngju ju kurr ktu sisha kon

Oje oje kur e thot shum mcmen
She said du me kon e jotja me e bo ncdo ven
Kam mendje djallzore dhe asaj i pelqen
Kudo qe jena bashk kena tnjejten gje nmen

Bohu gati queen edhe hajde dil with king
Le ti cmenim krejt kto f**king inat G
Le ti tu plasi koka tu mendu for u and me
Biles do femnat e tyne me mu kan dasht me...

Oje oje koh nuk kam per kta
Kush na ka inatin prap nuk ma ha
Le tqajn me veten se kush nuk po ua var
Mfolin per miliona dhe pse kurr nuk i kan par

Haha mshef tu ec vec me biznesmena
Ajo esht pran me tmirit ndersa bashk shum larg jena
Ti je shum down un jam en maj
Un dhe my queen nga lart ta bojm “Hi”


Ky tekst u dërgua nga  erimusiic12
Më Shumë Këngë Nga Young Don:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet