Më mbaj mend (për 1 muaj)

Young J - Karikohu (Feat. Orianel)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1Karikohu!!!

Orianel
E shoh kur po kcen
Ngrehet lart ulet poshte
S'do me dit per tjeter sen
Afer meje vjen
Zemer po du me t'njoft
Nuk e di a e ke problem

Bridge (Orianel)
Te tundesh per mu majtas
Djathtas lart posht lart
Going round and around
All the time
E di kom pi pak por prap
Tek ty mendjen e kam
Dhe s'po du me t'lon vet ket nat
Ndaj afrohu dhe pak
(Give it up girl)

Refren (Young J)
E di qe do
Sonte ti te jesh e imja
Te jap gjithcka deshiron
Get on the floor
Boje ate qe din vec ti ma
Filloje dhe luje pak me fort
Ti luje me me me fort
Me me me fort
Ti luje me me me fort
All night
Ti luje me me me fort
Me me me fort
Ti luje me me me fort
By my side
(Karikohu)

Young J
There's booty all around
Going like up and down
Start clapping left to right
Show me what you got to night
Now flap your hips
Like wings on the floor
And shake that rrump-upump-upump-pump
Shake that rrump-upump-upump-pump
Kupton

Bridge (Orianel)
Te tundesh per mu majtas
Djathtas lart posht lart
Going round and around
All the time
E di kom pi pak por prap
Tek ty mendjen e kam
Dhe s'po du me t'lon vet ket nat
Ndaj afrohu dhe pak
(Give it up girl)

Refren (Young J)
E di qe do
Sonte ti te jesh e imja
Te jap gjithcka deshiron
Get on the floor
Boje ate qe din vec ti ma
Filloje dhe luje pak me fort
Ti luje me me me fort
Me me me fort
Ti luje me me me fort
All night
Ti luje me me me fort
Me me me fort
Ti luje me me me fort
By my side
(Karikohu)


Ky tekst u dërgua nga  jonitekst


Nuk kemi video për këtë këngë.


Joniad Banushi
Featuring: Orianel
Publikimi: 14/11/2012


Young J - Karikohu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Karikohu".
3. Video është e këngës "Karikohu", por nuk këndohet nga Young J.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Joniad Banushi:


Komente 0