Më mbaj mend (për 1 muaj)

Young J - Bass I Pist (Feat. Mali G Grand Thugz)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref:{Young J}
Ti coji duart lart
dhe mbaji ne ajer
harroji te gjitha
vetem per nje nate
Ti coji duart lart
deri ne mengjes
le te bohet zjarr
yo sexy lady

Verse 1:{Young J}
Kapi ca tkesh n'tavoline
edhe coji krejt me ex
Leviz ne ritmin e beatit
deri heret ne mengjes
Hiqi rrobat pa vra mendjen
edhe coji durt ne ajer
DJ coja volumin
cuz tonight we on fire
Vetem bass i pist
menyra si e shof un boten
Vetem bass i pist
Vazhdo me fund ti ktheje goten
ne ket bass te pist
gocat e bukra hallakaten
ndaj futu ne pist
terbohu edhe kape situaten

Ref:{Young J}
Ti coji duart lart
dhe mbaji ne ajer
harroji te gjitha
vetem per nje nate
Ti coji duart lart
deri ne mengjes
le te bohet zjarr
yo sexy lady you drive me crazy
harroji te gjitha vetem per nje nate
yo sexy lady you drive me crazy
deri ne mengjes le te bohet zjarr

Verse 2:{Mali-G}
Karikohu kete nate
bohu tap
se je me t'cmendurin ne rap
ndihu vecant
a-a-amazing boy
s'jam si t'gjith se ndryshoj
i bone gropen vetes
nese mu me dashuron
une e di qe jom i cmen
alternative tjeter s'ka
nuk me zen mo veni ven
derisa te shkosh ti spat
volum n'maksimum s'kam maru pune
derisa veni te marre flake
hyp mbi banak dhe bashkohu
me me te cmendurin ne club

Ref:{Young J}
Ti coji duart lart
dhe mbaji ne ajer
harroji te gjitha
vetem per nje nate
Ti coji duart lart
deri ne mengjes
le te bohet zjarr
yo sexy lady you drive me crazy
harroji te gjitha vetem per nje nate
yo sexy lady you drive me crazy
deri ne mengjes le te bohet zjarr


Ky tekst u dërgua nga  jonitekst


Nuk kemi video për këtë këngë.
Young J - Bass I Pist
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bass I Pist".
3. Video është e këngës "Bass I Pist", por nuk këndohet nga Young J.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Joniad Banushi:


Komente 0