Më mbaj mend (për 1 muaj)

Young Yeezus

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Young Yeezus është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 19 Nëntor 2016, Young Yeezus publikon videoklipin "Po Ma Len Vend", në bashkëpunim me Big Dushi. Më datë 23 Dhjetor 2016, Big Dushi publikon videoklipin "Sonte Po Pina", në bashkëpunim me Young Yeezus....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

A Link

Uki

Natra

Last Daddy

Unix

Bcrazy

Underground Mc

J.B.

Bess (Familia Ideale)

Grande

Tags: Young Yeezus


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet