Më mbaj mend (për 1 muaj)

Young Zerka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  286
  • Emri i Vërtetë:
  • Donald Najtellari
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Young Zerka është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo reggae. Donald Najtellari, ndryshe i njohur si Young Zerka, eshte nje artist shqiptar i lindur ne Korce. I rritur ne nje familje me kushte te mira jetesore, Young Zerka filloi te merret me muzik qe nga femjieria. Karriera e tji fillon ne vitin 2007 me kengen Sexy, qe nuk pati shume vemendje. Në Maj 2008, Young Zerka merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Sfera". Më datë 31 Gusht 2008, Young Zerka publikon videoklipin "Sexy", në bashkëpunim me San Petr...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Komente

15 🔥High Five Ep (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (6)

2
16
7
9
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Eduart Jubani

Dr. Flori

Olen Cesari

Kastriot Tusha

Luan Zhegu

Sergio

Gaqo Çako

Mentor Xhemali

Getinjo

Adem Ramadani

Tags: Young Zerka, Yang Zerka, Jank Zerka, Jang Zerka, Donart Zerka, Donald Najtellari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet