A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Young Zerka

Anna ➡ Ana

 Shqip ➡  Rumanisht
Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  4

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Dan


Anna

Si je? (Aj)
O zemra, o zemra, zemra ime
(Ku je, ku je)
Se naten e diten do t'coj n'shpie
Havana o Ana, ku t'dush ti me!
Dhe gocat me ty, dashni bine
(Wau, nuk ka mundsi t'jet kaq idiot dëmethënë)

Wow wow ti, xhepat m'i ke lodh ti
Wow wow ti, luje si e do ti
Oh my GOD, Oh my GOD,
a e din sa t'mir e ke
Oh my GOD, Oh my GOD,
hajde vetem mos me le

Hmmm Ana
Ku je Ana?
Sille Ana
Ana dridhe si di ti
Luje Ana
Ana jepi, jepi ti


Ana

Ce mai faci?
Inima mea,inima mea,inima mea
(unde esti,unde esti)
In noaptea aceea o voi avea
Havana o Ana, unde esti cu mine!
Si voi merge cu tine, ma iubesti
(Wau, nu exista nici o posibilitate de asa prost cred)

Wow Wow, buzunarele pe care le-ai obosit
Wow wow, cum o faci
Dumnezeule, Dumnezeule,
stii cat de bine sunt
Dumnezeule, Dumnezeule,
vino jos cu mine

Hmmm Ana
Unde este Ana?
Ana
Ana se scutura ca tine
Ana striga
Ana da-o tu

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019