A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Young Zerka - Sexy  (Feat. San Petro)


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/08/2008

2008-08-31T16:43:44

Featuring

San PetroIt's a long time that we try finding the lyrics to "Sexy" sung by Young Zerka.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Young Zerka attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Getinjo - Sexy

Yeah, yeah
Yeah, yeah, yeah
Yeah, yeah, yeah
Je bo, je bo, je bo sexy

Ref:(2x)
Zemer ja ke nis mu bo sexy
Prej kohes kur t'ka lan ex-i
Prej kohes kur ka dal Snap-i
Je bo, je bo, je bo shum sexy

Yeah loqka a tu e myt stilin
N't'njejten koh a tu e smu tripin
Po du me ja puth fytin
O ka m'djeg si me prek hithin
Yeah, yeah nuk a tu ma ni homie
Po m'pelqen se osht G homie
Po m'pleqen du me prek homie
Sot je neser s'je omi
Ajo vjen edhe knaqet (aye)
Ajo nuk i don llafet (aye)
Boni mu kap me mu ma nuk shkapet (aye)
E ty veq ti merr paret

Ref:(2x)
Zemer ja ke nis mu bo sexy
Prej kohes kur t'ka lan ex-i
Prej kohes kur ka dal Snap-i
Je bo, je bo, je bo shum sexy

Lem t'ngjitna n'trup tanin lem, lem
Un jam alien, nuk jam si kta djem
Un nuk jom n'men amo jam the man
Ata jan fake si babadimri
Un jom tjeter sen
Mos e harro qet sen

Yeah, yeah
Je tu u bo dyfish (aye)
Kur po m'kcen permi mish (aye)
Pernime je 1-sh (aye)
Je tu ma thy ne ditsh
Shyme telin se s'po du me lan n'gjys
Shyme driten du me ti pa veq syt
Ule kryt, ule kryt
E kom nji ndjenj posht
A munesh me ma myt

Ref:(2x)
Zemer ja ke nis mu bo sexy
Prej kohes kur t'ka lan ex-i
Prej kohes kur ka dal Snap-i
Je bo, je bo, je bo shum sexy

Ti je bo sexy
Ti je bo sexy
Ti je bo sexy
Nese s't'ha un ka me t'hanger dreqi

Ref:(2x)
Zemer ja ke nis mu bo sexy
Prej kohes kur t'ka lan ex-i
Prej kohes kur ka dal Snap-i
Je bo, je bo, je bo shum sexy

Genta Ismajli & Cüneyt Çakým - Sexy

Balta girmez ormanlar kadar vahþi damarlarýmdaki kan
Attým gitti yasaklarý, dikkat! olabilir her þey her an
Duruþun, bakýþýn, yürüyüþün suça teþvik ediyor inan
Bir de üstüne bir güzel gülüyor, nispet yapýyor utanmadan

Seksi, seksi
Seni seksi þey seni
Seksi, seksi
Çýldýrttý beni
Seksi, seksi
Ýnim inim inletti
Seksi, seksi
Uçurdu beni

Çýldýrttý beni
Ýnim inim inletti
Mahvetti beni

Tam benim zevkimsin, tam istediðim gibi
Her gece tanrýdan dilediðim gibi
Tam benim dengimsin, ruhumun ikizi
(That's right!)
Her gece tanrýdan dilediðim gibi

Balta girmez ormanlar kadar vahþi damarlarýmdaki kan
Attým gitti yasaklarý, dikkat! olabilir her þey her an
Duruþun, bakýþýn, yürüyüþün suça teþvik ediyor inan
Bir de üstüne bir güzel gülüyor, nispet yapýyor utanmadan

Seksi, seksi
Seni seksi þey seni
Seksi, seksi
Çýldýrttý beni
Seksi, seksi
Ýnim inim inletti
Seksi, seksi
Uçurdu beni

Sexy, sexy
You drive me crazy
Sexy, sexy
You know how to love me
Sexy, sexy
I'll be your baby
Sexy, sexy
You're Sweet, honey! (?)

(Seksi, seksi, seni seksi)
Të dua
That's right!
(Seni seni seksi, seni seksi)

You're so sexy
I'll be your baby
You know you're my honey
Crazy

Seksi, seksi
Seni seksi þey seni
Seksi, seksi
Çýldýrttý beni
Seksi, seksi
Ýnim inim inletti
Seksi, seksi
Uçurdu beni

Depresioni - Sexy

azemer sonte n'studio jom vet
bonu gati ndrequ e hajde sa ma shpejt
e porosita ni ker te hypja osht kat pret
pregaditu mir se ski me pshtu let
( ukej Dep pe veti mamin se um pisket)
u ba shpirt se pe boj gati ni krevet
kondoma pasna n'gjep upss dera po kerset
hajde shpirt per fillim ni puthje ma ngjet
ulu zemer 2 gota ven n'tavolin sa per fillim
filloj me ledhatim t'kom afer trupit tim
ta kapi doren t'qoj n'kam per vallzim
muzika e let qetsim nxemje per vazhdim
ta kapi belin ta shtrengoj ashtu me letsi
me buz ta preki buzen knaqsi n'thellsi
ti deshi teshat nalt se ma ngrohtesi
ti kapi cicat e ja nisi me ti lpi
Refreni
zemer (fol shpirt)
shyme qat drit se po du me ta ngjit
doren me ta (ohhhhhh) shti trupin me ta lpi
deshi mercedeskat (ëhhhh) se po du met qi


zemer shtriju n'shtrat miniqin ta hjeki
let t'preki kuleten me kondoma ngat kreveti
(kur tum prek depi mu um vjen lezeti)
(ohh qashtu dep ti sje n'veti)
gjyksat e mi per mi gjyksa tut
qishtu ta then kur ski nevoj me lut
zemer (fol shpirt) shtriju n'shtrat
une pe ngjes kondomin e ti qoj komt nalt
fillon turra e par knaqsi shum e madhe
me klithma tuat um kalle
n'drrohet pozita ne doog style
dikur ke kqyr porniqa e tash ta boj live
( qashtu shpirt se po ni knaqsi)
( zemer veq me ty kom mu qi)
loqk per ty jom gjith ne dispozicion
vazhdo puno e ndrroje tash kit puzicion

Texti Rrezart Meha (Depresioni)
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019