Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

YoungGysi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: YoungGysi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 31 Gusht 2019, YoungGysi publikon videoklipin "YoungGysi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Last Daddy

2A.C

Blackjack

Slim

Shpendos

Betim

Leksy

A Link

Orianel

Skizz

Tags: Younggysi, Young Gysi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet