Më mbaj mend (për 1 muaj)

Zaim Hasrama

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Zaim Hasrama është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Në vitin 2001, Zaim Hasrama publikon albumin "Te Genjej". Në vitin 2002, Zaim Hasrama publikon albumin "Perse Une Qaj". Në Nëntor 2013, Zaim Hasrama merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Sa Te Du, Sa Te Du". Më datë 10 Shkurt 2014, Lulka Merkulaj & Zaim Hasramaj publikojnë videoklipin "Po Të Pres". Më datë 20 Janar 2015, Zaim Hasrama publikon videoklipin "Ti Mos Ndalo". Më datë 13 Korrik 2015, Zaim Hasrama publikon videoklipin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë KomentPerse Une Qaj (2002)

Te Genjej (2001)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nuri Gjuzi

Rati

Reshit Boka

Beku I Londres

Artan Kola

Bujar Cici

Xhavit Dedej

Myslym Lela

Demir Zena

Jeti

Tags: Zaim Hasrama, Zaim Asrama


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet